جزئیات خبر

معرفی و بازدید از شرکت بعنوان واحد نمونه کشوری

Bootstrap Slider

معرفی و بازدید از شرکت بعنوان واحد نمونه کشوری

از سوی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی شرکت مارال صنعت جاوید بعنوان واحد نمونه کشوری به وزارت مربوطه معرفی گردید

با توجه به احراز شرایط لازم و به دنبال معرفی شرکت بعنوان واحد نمونه کشوری، اکیپی از کارشناسان و بازرسان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه آقای دامن افشان نماینده محترم اداره ارومیه از خطوط تولید انواع تریلر، غذاخوریها، واحدهای بهداشت و آموزش شرکت بازدید نمودند.

در جلسه ای که با حضور مدیریت محترم شرکت آقای رحیم رستمی و خانم حقوردی مدیر اداری شرکت برگزار گردید مواردی از قبیل میزان اشتغالزایی، درصد جذب نیروی تحصیل کرده، برنامه های دوره های آموزشی تخصصی شغلی، استانداردهای تولید و تضمین کیفیت، رشد تولید، برنامه های فرهنگی و اجتماعی و امکانات رفاهی که در اختیار پرسنل شرکت قرار گرفته شده بررسی گردید. در ادامه آقای رستمی ضمن همراهی میهمانان توضیحات لازم را در خصوص خطوط تولید و برنامه های آتی شرکت ارائه نمودند.

در بازدید از واحد آموزش، خانم هاشمی مسئول این واحد گزارشی از روند تشکیل کلاسهای تخصصی و مرتبط با شغل پرسنل مانند کلاس جوشکاری که از سوی سازمان فنی و حرفه ای به مدت 100 ساعت در محل شرکت ارائه نمودند و با اشاره به توجه خاصی که از سوی مدیریت شرکت در خصوص آموزش وبالا بردن توان علمی و تخصص همکاران وجود دارد ضمن تجهیز امکاناتی مانند ویدیو پروژکتور و کتابخانه تخصصی برای استفاده همکاران، از برنامه های آتی این واحد و شروع کلاسهایی مانند تراشکاری، خمکاری و برشکاری در هفته آتی خبر دادند.

در بازدید از واحد بهداشت نیز خانم شکیبا مسئول این واحد گزارشاتی از تشکیل جلسات کمیته حفاظت فنی ماهانه، اندازه گیری و ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار، تشکیل پرونده های پزشکی پرسنل، آموزش موارد ایمنی و بهداشتی مانند اطفاء حریق و کار با انواع خاموش کننده های دستی و تهیه و ارسال آمار بر اساس فرمهای مشخص به مراجع ذیصلاح ارائه نموده و از کاهش حوادث در شرکت خبر دادند. در ادامه آقای رستمی از هماهنگی صورت گرفته در خصوص مستقر نمودن یک اکیپ اورژانس در مقابل شرکت اطلاع دادند.

در پایان بازدید، کارشناسان و بازرسان ضمن اشاره به میزان اشتغالزایی ایجاد شده از مدیریت شرکت در خصوص همکاریها و توجه خاص ایشان و حمایتهای صورت گرفته از پرسنل تقدیر و تشکر نمودند.


  • : پرتوی
  • : 4996
  • : مارال صنعت
MARAL TRAILER