جزئیات خبر

قهرمانی مسابقات فوتسال بزرگداشت هفته بسیج

Bootstrap Slider

قهرمانی مسابقات فوتسال بزرگداشت هفته بسیج

تیم فوتسال پایگاه بسیج شهدای خیبر شرکت مارال صنعت جاوید مقام سوم مسابقات کارخانجات ارومیه را دریافت کرد

تیم فوتسال پایگاه بسیج شهدای خیبر شرکت مارال صنعت جاوید مقام سوم مسابقات کارخانجات ارومیه را دریافت کرد. برابر گزارش فرماندهی پایگاه شهدای خیبر شرکت، برادر نصیری، تیم فوتسال پایگاه که در دقیقه 90 با حمایت مدیریت محترم شرکت جناب آقای بهرام رستمی وارد مسابقات گردید با تلاش و کوشش و همدلی بازیکنان تیم که بعد از اتمام ساعات کاری شرکت در محل مسابقات حاضر میشدند با روحیه بسیجی و پشتکار خویش توانستند مقام سومی این دوره از مسابقات را که بمناسبت بزرگداشت هفته بسیج برگزار گردید را کسب نمایند.

در گردهمایی که فرماندهی محترم حوزه بسیج کارخانجات و ادارات سپاه ارومیه و شورای حوزه و مسئولین برگزاری این دوره از مسابقات به همراه نمایندگان تیم های اول و دوم (تیم شرکتهای آذر باطری و شرکت پاکدیس) فرماندهی پایگاه بسیج شرکت و مدیریت محترم شرکت آقای بهرام رستمی در محل سالن کنفرانس تشکیل گردید ضمن قدردانی از زحمات و میزبانی این گردهمایی توسط شرکت مارال صنعت جاوید، از روحیه ورزش و بسیجی بازیکنان تیم مارال صنعت تقدیر گردیده و هدف از اینگونه مسابقات را افزایش روحیه بسیجی ورزشکاری بیان گردید.

فرماندهی محترم حوزه تشکر و تقدیر ویژه ای از مدیریت محترم شرکت مارال صنعت جاوید جناب آقای بهرام رستمی به جهت حضورشان به عنوان تنها مدیر حاضر در محل برگزاری مسابقات نموده و تندیس و لوح قهرمانی تیم را تقدیم جناب آقای رستمی نمودند.

در ادامه نمایندگان تیم های حاضر نیز ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن اینگونه مسابقات، از بانیان این گردهمایی تشکر نموده و مراسم با صرف نهار در سالن غذاخوری شرکت با حضور میهمانان خاتمه پذیرفت.


  • : پرتوی
  • : 5271
  • : مارال صنعت
MARAL TRAILER