جزئیات خبر

حضور اصحاب رسانه های جمهوری آذربایجان و بازدید از روند تولید مارال تریلر

Bootstrap Slider

حضور اصحاب رسانه های جمهوری آذربایجان و بازدید از روند تولید مارال تریلر

جمعی از اصحاب رسانه های جمهوری آذربایجان از شرکت مارال صنعت جاوید بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت صبح امروز تور خبری اصحاب رسانه های جمهوری آذربایجان از خطوط تولید از جمله خط رنگ و خط مونتاژ انواع تریلر بازدید نموده و با روند تولید در این واحد صنعتی آشنا شدند.

با حضور اصحاب رسانه و همراهان، جناب آقای رحیم رستمی مدیریت محترم شرکت ضمن خوشامدگویی، شخصاً ضمن همراهی میهمانان اطلاعات دقیقی از تک تک خطوط و فعالیت های شرکت ارائه نمودند.در ادامه با تشکیل نشست خبری که در محل سالن کنفرانس شرکت تشکیل گردید پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه جمهوری آذربایجان شدند.

ایشان ضمن خیرمقدم به اصحاب رسانه کشور دوست و برادر آذربایجان و هیئت همراه و تقدیر از بانیان این بازدیدها درپاسخ به سوالی در خصوص اشتغال بیان داشتند: این شرکت با جذب کارگران ماهر و خلاق، در حوزه‌ی اشتغال‌زایی توانسته فقط در این شرکت 500 نفر را به طور مستقیم وارد عرصه کار و خدمت کند و زمینه اشتغال‌ افراد زیادی را به صورت غیر مستقیم فراهم کند. در ادامه با بیان موقعیت برند مارال دومین تولید کننده تریلر در ایران در صنعت خودروسازی و ترانزیت پرداختند که پیرو آن یکی از خبرنگاران آذربایجانی در خصوص مشاهده تریلر های مارال در جاده های آذربایجان و کیفیت بالای این برند نسبت به نمونه های دیگر که مشاهده نموده بودند از حضور و آشنایی با روند تولید تریلرهای مارال اعلام خشنودی نمودند.

آقای رستمی ادامه دادند: فقط 20 درصد از قطعات محصولات از خارج وارد میگردد و 80 درصد قطعات تریلر توسط این شرکت و یا شرکتهای هم گروه تولید و استفاده میگردد. مانند شرکت محورسازان چی چست که تولید کننده انواع محور و قطعات تریلر مطابق با استانداردهای روز اروپا و شرکت مارال یدک که تولید کننده انواع جعبه تریلر می باشد، دو شرکت دیگر نیز در امر خدمات پس از فروشی که به مدت 10 سال ارائه میگردد فعالیت دارند.

در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص صادرات و میزان آن آقای رستمی بیان داشتند: صادرات شرکت به کشورهایی نظیر افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، عراق،کردستان عراق و ترکیه بوده که با توجه به کیفیت مطلوب محصولات، مقبولیت و استقبال خوبی به وجود آمده است. در ادامه با تصریح این که در سال گذشته با 79 درصد رشد صادرات بیش از 200 میلیارد ریال،ارز آوری داشته‌ایم و توان تولید بیش از 15 تریلر در روز را داریم و فقط 10 تریلر تولید میکنیم از برنامه آتی شرکت جهت افزایش میزان صادرات خبر دادند.

درپایان جناب آقای رستمی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و تلاشگران سازمان صنعت، معدن و تجارت،حمایت ها و تلاشهای شبانه روزی مدیران و مقامات استانی و کشوری را از دلایل اصلی پیشرفت و موفقیت مجموعه دانستد. در ادامه نیز جمهوری آذربایجان را جزئی از خانواده بزرگ ایران دانسته و آمادگی خود و مجموعه را جهت هرگونه تلاش و ارائه خدمت در این صنف فعالیتی برای برادران آذری خود اعلام داشتند.


  • : پرتوی
  • : 5180
  • : مارال صنعت
MARAL TRAILER