جزئیات خبر

کسب عنوان کارآفرین نمونه کشوری و کارفرمای حامی کارگر

Bootstrap Slider

کسب عنوان کارآفرین نمونه کشوری و کارفرمای حامی کارگر

در چهارمين همايش ملي تکريم از کارآفرينان برتر کشور جناب آقای رستمی کارآفرین نمونه کشوری و کارفرمای حامی کارگر انتخاب و تندیس و لوح کار آفرین برتر کشور به ایشان اهداء گردید

شرکت مارال صنعت جاوید در چهارمين همايش ملي تکريم از کارآفرينان برتر کشور به عنوان کارآفرین نمونه کشوری از استان آذربایجان غربی در سال 93 انتخاب و ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های مدیریت شرکت مارال صنعت، تندیس و لوح کار آفرین برتر کشور نیز به جناب آقای رحیم رستمی مدیریت محترم شرکت تقدیم گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت، چهارمين همايش ملي تکريم از کارآفرينان برتر کشور صبح روز21 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن اجتماعات سازمان حج و زيارت برگزار شد.

در این همایش که با شعار "تکريم کار آفرينان شبکه ي اثرگذار بر اقتصاد مقاومتي" به ميزباني سازمان تأمين اجتماعي و با هدف تکريم از کارآفرينان نمونه ي کشوري اين سازمان، برگزاري شد از مدیریت شرکت مارال صنعت به پاس تدابیر و تلاشهای ارزشمندش در هدایت  مجموعه های تحت پوشش و مشارکت جدی در پیشبرد اهداف نظام و عنایت ویژه به پوشش بیمه ای کارکنان خود تقدیر شد.
دکتر تقي نوربخش، مدير عامل سازمان تأمين اجتماعي در راستاي تبيين و ارائه ي گزارش این سازمان و مهندس شافعي، رياست اتاق بازرگاني صنايع و معادن کشاورزي ايران، به ايراد سخن پرداختند.
همچنين در اين مراسم از تمبر يادبود چهارمين همايش ملي تکريم کارآفرينان کشور نیز رونمايي شد.
لازم به ذکر است در ادامه ي اين مراسم جلسه ي پرسش و پاسخ با حضور معاون اقتصاد و برنامه ريزي و معاونت هاي فني درآمد، فرهنگي و اجتماعي، نايب رئيس هيأت مديران سازمان تأمين اجتماعي و نمايندگاني از اتاق بارزرگاني ايران به همراه چند تن از کارآفرينان منتخب در راستای برررسي چالش ها و مشکلات پيش رو در جهت ارتقا سطح کيفي براي استحکام بخشيدن به موضوع اقتصاد مقاومتي و عملياتي اين امر برگزار گردید .
همچنین در پايان  مراسم بيانيه ي اين همايش در راستاي گسترش تعميم بيمه هاي اجتماعي در جهت پشتيباني از فعاليت هاي توليدي، رونق بازار کار و اشتغال، ارتقاي اعتلاي کرامت انساني، افزايش توان مالي سازمان تأمين اجتماعي در جهت بهبود سطح معيشت سلامت و تقويت کيفيت زندگي بيمه شدگان قرائت گردید.
گفتنی است، اين همايش با حضور علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي، نعمت زاده، وزير صنعت معدن و تجارت، حسام الدين آشنا، مشاور رياست جمهوري در امور فرهنگي و حجت الاسلام ابوترابي، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي، برگزارشد.

 


  • : پرتوی
  • : 5016
  • : مارال صنعت
MARAL TRAILER