جزئیات خبر

بازدید سفیر فنلاند

Bootstrap Slider

بازدید سفیر فنلاند

سفیر فنلاند و رایزن اقتصادی این کشور از تواناییهای شرکت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی، آقای هری کمراینن سفیر محترم فنلاند و آقای کیمو لاکسونن رایزن اقتصادی فنلاند در ایران که در سفری 2 روزه به ارومیه ضمن دیدار با استاندار استان و شهردار ارومیه از مراکز دیدنی شهر و واحدهای تولیدی بازدید کرد.
سفیر فنلاند در ابتدای ورود به ارومیه در دیدار با مسئولین بر لزوم همکاری بین کشور فنلاند و استان آذربایجان غربی تاکید کرد.
کمراینن سپس از مراکز دیدنی ارومیه (بازار قدیم، سه گنبد، کلیسای ننه مریم و ...) بازدید کرد. سفیر فنلاند در دومین و آخرین روز سفرش از 2 واحد تولیدی بزرگ ارومیه (اروم آدا و مارال صنعت) بازدید کرد.
در بازدید از شرکت مارال صنعت جاوید روابط عمومی شرکت اقای سعید پرتوی ضمن استقبال و خوشامدگویی به میهمانان و هیئت همراه در خصوص محورهای تولیدی گروه صنعتی مارال تریلر و قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی توضیحاتی ارائه نمودند. در ادامه آقای مهداد ثابت معاونت بازرگانی شرکت ضمن همراهی میهمانان توضیحات لازم را در خصوص خطوط تولید و استاندارد های موجود و میزان صادرات و تولید ارائه نمودند. آقای هری کمراینن از تلاشهای آقایان رستمی درخصوص ایجاد مجموعه ای فعال و فازهای توسعه آن  ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین مجموعه صنعتی بزرگی در این منطقه و اقدامات لازم انجام شده برای تولید محصول بر اساس استانداردهای جهانی از همکاری فی مابین این شرکت و شرکتهای فنلاندی استقبال کرده و از نمونه مواد اولیه تولیدی کشور فنلاند مورد استفاده در تریلرها بازدید نموده و بر تلاش خود برای همکاری بیشتر با این مجموعه تاکید کردند.

در پایان این بازدید آقای هری کمراینن با اهداء نشان ایران و فنلاند از همراهی آقایان ثابت و پرتوی تشکر نمودند.


  • : روابط عمومی / س . پرتوی
  • : 5204
  • : مارال
MARAL TRAILER