جزئیات خبر

بازدید استاندار آذربایجان غربی و هیئتی از مدیران استان

Bootstrap Slider

بازدید استاندار آذربایجان غربی و هیئتی از مدیران استان

همزمان با ایام الله دهه فجر ستاندار محترم آذربایجان غربی در رأس هیئتی از مدیران استانی از شرکت مارال صنعت و شرکت محورسازان چی چست بازدید کردند.

همچنین در این بازدید، جعفرصادق اسکندری رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، منصور جلایر، مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی، احسان جوی، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و جمعی از اصحاب رسانه آذربایجان غربی حضور یافتند.

 

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان استان باید برای شکوفایی اقتصاد دست در دست هم دهند، گفت: بنابراین نمایشگاه عرضه محصولات تولیدی آذربایجان‌غربی می‌تواند محل تلاقی این موضوع باشد.

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه باید درآذربایجان‌غربی تفاهم‌نامه‌ای به امضا رسد که هیچ‌کس محصول تولیدی خارج از استان را خریداری نکند بیان کرد: تنها در صورتی حق خرید از استان‌های همجوار یا سایر استان‌ها وجود دارد که مشابه آن وجود نداشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید تولیدات استان خریداری شود،گفت: در این صورت مسئله اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز محقق می‌شود.

در این بازدید که با همراهی آقایان رستمی و مدیران شرکت همراه بود آقای سعادت ضمن بازدید از خطوط تولید محور، و تریلرهای حمل گاز از استانداردهای اجرا شده، اشتغالزایی و تبدیل این شهر به قطب تریلر سازی کشور در سایه تلاشهای شبانه روزی آقایان رستمی تقدیر نمودند.

 


  • : روابط عمومی / س . پرتوی
  • : 2594
  • : مارال تریلر
MARAL TRAILER