جزئیات خبر

کسب عنوان واحد نمونه کیفی از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی سال 96

Bootstrap Slider

کسب عنوان واحد نمونه کیفی از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی سال 96

شرکت مارال صنعت جاوید، با نام تجاری مارال تریلر در سال 96 برای چندمین سال متوالی بعنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی: مراسم روز ملی کیفیت با حضور محمد مهدی شهریاری، استاندار و رئیس شورای استاندارد استان، وحید مرندی مقدم ، معاون نظارت بر اجرای  استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران ، منصور جلایر ، مدیر کل استاندارد استان و جمعی از مدیران دستگاه­های اجرایی، اساتید دانشگاه، مدیران صنایع و مدیران کنترل کیفیت برگزار شد.

جلایر با اشاره به  اینکه توجه به گسترش رقابت و اهمیت آن در بحث فروش محصولات و مطرح شدن واحدهای تولیدی استان در سطح کشور هدف اصلی این اداره کل است ، اظهارداشت : واحدهای نمونه برحسب شاخص‌های سازمان ملی استاندارد ایران انتخاب شده‌اند و تجلیل از واحدهای تولیدی برگزیده وظیفه این اداره کل است .

در ادامه ،معاون نظارت بر اجرای استاندارد با اشاره به اینکه  اجرای بند 24 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مهمترین برنامه سازمان ملی استاندارد ایران در سال آینده خواهد بود ، گفت : آخرین بند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری اختصاص به گسترش پوشش استاندارد برای تمام محصولات دارد و این بدان معنی است که در تمام بندهای دیگر نیز باید استاندارد مدنظر قرار گیرد.

استاندار آذربایجان غربی نیز با تآکید بر اینکه استاندارد ستون توسعه پایدار بوده و برای توسعه صادرات موثر است، تصریح کرد : عدم توجه برخی از تولیدکنندگان به استانداردسازی ، سبب شد بازارهای صادراتی را از دست بدهیم .

گفتنی است ، در این مراسم از شرکت مارال صنعت جاوید  واحد تولیدی نمونه استانی برگزیده، با اعطاء لوح و تندیس تقدیر شد .
لازم به ذکر میباشد که این افتخار برای چندمین سال متوالی با عزم و پشتکار همکارن این شرکت در حفظ و اجرای اصول استاندارد کسب گردیده است، این افتخار را به مدیریت محترم و همکاران گرامی شرکت مارال صنعت تبریک عرض مینمائیم.


  • : روابط عمومی / س . پرتوی
  • : 1508
  • : مارال تریلر
MARAL TRAILER