جزئیات خبر

شرکت مارال صنعت نمایندگی انحصاری محورهای بنز در ایران

Bootstrap Slider

شرکت مارال صنعت نمایندگی انحصاری محورهای بنز در ایران

شرکت مارال صنعت برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود محورهای بنز را به ایران آورد

بنا به اعلام روابط عمومی، طی یک قرارداد بلند مدت  فی ما بین شرکت مرسدس بنز و شرکت مارال صنعت جاوید عرضه و خدمات پس از فروش محورهای بنز  بصورت انحصاری و رسمی در کشور ایران به این شرکت سپرده شد.

برند مارال تریلر طی چند سال گذشته به دلیل تولید انواع تریلرهای با کاربردهای مختلف، کم استهلاک (دارای هزینه تعمیر و نگهداری پایین تر نسبت به تریلر های رقبای هم‏رده داخلی و خارجی)،طراحی به روز و بر اساس آخرین استانداردهای اروپا ، موفق به جلب اعتماد مشتریان گشته و به همین دلیل در سال 96 برای پنجمین بار در 7 سال گذشته عنوان واحد نمونه استاندارد را از آن خود کرد. همین امر باعث شده است تا استقبال بی‏نظیر از تریلرهای مارال تنها محدود به کاربری معمول نبوده و از طرف سازمان ها و ارگانهای مختلفی در کشور و کشورهای خاورمیانه نیز مورد استقبال بالایی قرار گیرد.
شرکت مارال صنعت جاوید (نمایندگی انحصاری محور بنز  در ایران) با بیش از 28سال سابقه درخشان در عرصه فروش و خدمات پس از فروش انواع تریلر ، مفتخر به کسب عنوان واحد ملی تولیدی کشور در سال های 89 و 91 از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گشته است. لذا این امر منجر به آن شده است که علیرغم استقبال مضاعف از انواع تریلر، سفارشات خاص مشتریان نیز برای مصارف خاص بسیار مورد استقبال قرار گیرند. در همین راستا این واحد تاکنون افتخار همکاری با بیش از 500 شرکت حمل و نقل، نهاد و سازمان دولتی، سازمان های خصوصی را داشته است.
واحد فروش و خدمات پس از فروش مارال در راستای جلب رضایت مشتریان ، علاوه بر امکان تأمین تریلر در تعداد مورد نظر ، امکان بهره‏مندی از تسهیلات ویژه برای خرید را فراهم نموده است. خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:
044-33381821


  • : روابط عمومی / س . پرتوی
  • : 2217
  • : مارال تریلر
MARAL TRAILER